Электрическая варочная поверхность Gorenje IT641BSC7

Электрическая варочная поверхность Gorenje IT641BSC7
Электрическая варочная поверхность Gorenje IT641BSC7
Электрическая варочная поверхность Gorenje IT641BSC7
Электрическая варочная поверхность Gorenje IT641BSC7
В наявності
0
Модель: IT641BSC7
9 690 грн
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Кулінарія у швидкому темпіФункція PowerBoost збільшує подачу потужності на конфорку, значно скорочуючи час нагрівання. Два літри води нагріваються від 15 ° до 90 ° С за 5,7 хвилин, що вдвічі швидше в порівнянні з панелям... Читати далі...

Кулінарія у швидкому темпі

Функція PowerBoost збільшує подачу потужності на конфорку, значно скорочуючи час нагрівання. Два літри води нагріваються від 15 ° до 90 ° С за 5,7 хвилин, що вдвічі швидше в порівнянні з панелями Hi-Light.

Зроби паузу будь-якої миті

З функцією StopGo можна в будь-який момент призупинити приготування і відновити з тими ж налаштуваннями, які були до паузи.

Все під контролем

Таймер зворотного відліку можна встановити до 99 хвилин. Якщо ви з досвіду знаєте оптимальний час приготування певної страви, увімкніть таймер, і варильна поверхня автоматично вимикається після закінчення заданого часу. Звуковий сигнал сповістить, що страва готова.

Повторно увімкніть налаштування

Дуже корисна функція, якщо ви випадково вимкнули варильну панель. У вас є 5 секунд, щоб відновити останні налаштування. Це особливо зручно, якщо ви готуєте кілька страв одночасно. Упродовж 5 секунд після випадкового вимкнення знову увімкніть варильну панель сенсором On/Off і протягом наступних 5 секунд натисніть функцію StopGo. Установки відновляться.

Повідомлення про час

Допомагає контролювати час приготування яєць, чаю, макаронів та інших страв. Таймер не пов'язаний із конфорками та працює автономно. Встановіть час, і коли він пройде, пролунає звуковий сигнал. Тепер ніяких переварених яєць, макаронів чи круто завареного чаю.

На ваш смак

Деякі параметри можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Можна скинути тривалість та гучність звукового сигналу. Тепер кухня повністю відповідає вашому стилю приготування: там може бути шумно і бадьоро чи тихо та спокійно.

Безпека понад усе

Функція спеціально розроблена для сімей із маленькими дітьми. Тепер дітей можна безпечно залишати на кухні, тому що функція не дозволить їм увімкнути варильну панель. Автоблокування активується в режимі налаштувань, і варильна панель автоматично блокуватиметься кожного разу після вимкнення. Також можна заблокувати варильну панель, натиснувши відповідний символ.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!